O firmie

układanie kostki brukowej KielcePPU Nowbud S.C. jest firmą specjalizującą się od ponad 20lat ( rok założenia 1989) w wykonywaniu robót drogowych. Długoletnie doświadczenie w układaniu kostki granitowej i betonowej zaowocowało wysoką pozycją naszej firmy w branży drogowej. Nasza wizytówką są wykonane przez nas roboty drogowe przy wielu prestiżowych obiektach na terenie Polski a także Czech i Austrii. 


Uczestniczyliśmy przy realizacjach związanych z budową obiektów przemysłowych, hal sportowych, basenów, stacji benzynowych, dróg i obiektów mostowych wszędzie uzyskując wysoką ocenę naszych robót drogowych potwierdzoną stosownymi referencjami. 

Jako firma szczególny nacisk kładziemy na współpracę z klientami indywidualnymi, co zaowocowało wieloma udanymi realizacjami przy tych obiektach. Mając na celu dobro inwestycji i satysfakcję naszych klientów poświęcamy wiele uwagi kwestii zastosowania odpowiednich wyrobów betonowych, ich kolorystki i sposobu układania, proponując jednocześnie oryginalny i niepowtarzalny projekt zagospodarowania terenu. 

kostka brukowa KielcW naszym parku maszynowym posiadamy wszelkie, potrzebne do profesjonalnego świadczenia usług brukarskich maszyny oraz narzędzia. Osoby pracujące w naszej firmie i biorące udział w realizowanych projektach wyróżniają się pracowitością, wieloletnim doświadczeniem, profesjonalizmem oraz wysokim poziomem kultury osobistej. 

Wieloletnie doświadczenie w branży drogowej, profesjonalizm, atrakcyjne ceny, oraz gwarancje na wykonane przez nas prace to atuty naszej firmy. 

Dokładniejsze informacje dotyczące naszej oferty znajdą Państwo w dziale"oferta". Zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową. 

Zapraszamy Państwa do współpracy.